Závodníci přihlášeni do ročníku 2023
registrováno: 63, poslední aktualizace 21.07. 20:00
Frézy | Trakt. do 25k | Trakt. nad 25k | Unlimited | 4x4 | |
1 | Václav Gross TJ-5 |
Aleš Tauchen Zetor 25k |
Otakar Šafek Lamborghini 956 |
Tomáš Příbek Drezína |
Ondřej März
TGB Blade 600
|
2 | Václav Gross ml. Vari Systém |
Josef Nádvorník Zetor 2011 |
Jakub Gross Zetor 3011 |
Pavel Káňa T9S |
Jiří Dvořáček Cf moto 520 |
3 | Tomáš Kordule TJ-5 |
Pavel Kordule Zetor 2011 |
Michal Lauber Dongfeng 305 |
Lukáš Václavovic Bohouš |
Marek Kordule Cf moto Gladiátor 450 |
4 | Václav Zeman Vari systém |
Jan Kordule ml. Zetor 25A |
Rudolf Tauchen Zetor 50 |
Michal Piškule Sršeň |
Jan Kordule Cf moto Gladiátor 450 |
5 | Luboš Koudele TJ-5 |
Václav Zeman Holder T4K10 |
Michal Soukup Zetor 3011 |
Miroslav Tauš Rambajz |
Jirka Jirasek Cf moto 850 |
6 | Václav Janský TJ-5 |
Petr Jaša Agria 4800 |
Daniel Tauchen Zetor 4611 |
Lukáš Čermák Ďábel |
Adolf Pergner Cf moto 850 |
7 | Pavel Vyskočil PF-62 |
Jakub Hucl Kubota B1400 4x4 |
Stanislav Karásek Fend Farmer 2D |
Jan Kordule st. Duduna |
|
8 | Martin Hoblík TJ-5 |
Miloš Urban Eicher ED13 |
František Jessl Zetor 3011 |
Vladislav Berdych DODO |
|
9 | Pavel Macák TJ-5 |
Pavel Vyskočil Rs 09 gt-124 |
Bohumil Šebek Zetor 3011 |
Jiří Frank Malej Pracant |
|
10 | Pavel Gross Fortschritt |
Martin Hoblík Zetor 25A |
Milan Želinský Zetor 3011 |
Bílý Ladislav John Deere |
|
11 | Jan Starinčak Vary |
František Šanda Rs 09 GT 124 |
Václav Habrych Zetor 35 Super |
Tonda Žižkovský Tony Deere |
|
12 | František Šanda Holder A12 |
Luboš Koudele Zetor 7211 |
Josef Čapka DODO |
||
13 | Jaroslav Zoula MF 25 |
Pavel Vyskočil Zetor 4011 |
Matěj Svoboda Šmoulík 4x4 |
||
14 | Lukáš Koudele Zetor 5511 |
Václav Louda ml. Kanec |
|||
15 | Pavel Zikmund Zetor 3011 |
Martin Vaňousek Raptor 4x4 |
|||
16 | Martin Svoboda McCormick 323 |
Václav Louda Burák |
|||
17 | Pavel Gross DODO |
||||
18 | |||||
19 | |||||
20 | |||||
21 | |||||
22 | |||||
23 | |||||
24 | |||||
25 | |||||
26 | |||||
27 | |||||
28 | |||||
29 | |||||
30 |
Babetťáci
Karel Havel Babetta 210 |
Václav G. Babetta 210 |
Daniel Tauchen Babetta 210 |
Lukáš Šiml Babetta 210 |
Jakub Švejkovský Babetta 210 |
Aleš Tauchen Babetta 210 |
Matěj Lavička Babetta 210 |
Jan Lavička Babetta 210 |
Pavel Gross ml. Babetta 210 |
Josef Nádvorník Babetta 210 |
Ondřej Gross Babetta 210 |
||||
Jedná se o seznam přihlášených závodníků, řazen dle času přihlášení.
Ešner |